Podvečer s Andersenem 27.3.2015

05.04.2015 17:16

V pátek 27. března se konal celorepublikový projekt Noc s Andersenem. Je to akce knihoven na podporu dětského čtenářství, při níž děti nocují v knihovnách u příležitosti výročí narození dánského pohádkáře, Hanse Christiana Andersena, které připadá na 2. dubna, kdy je od roku 1967 vyhlášen i Mezinárodní den dětské knihy. Naše knihovna si společně se školou celý projekt trochu upravila. Pro děti byl připravený „Podvečer s Andersenem“. Čtení začalo přesunem dětí ze školní družiny do školy. V úvodu dětem paní Mikesková – knihovnice ukázala fotografii spisovatele a řekla několik zajímavostí ze života H. CH. Andersena. Poté začalo samotné čtení. Každá paní učitelka měla připravenu jednu pohádku a po ní následovala zábavná aktivita. Závěrem celé akce byla večeře pro všechny přítomné.

PODVEČER S ANDERSENEM 27.3.2015

Záznamy: 5 - 8 ze 12